Öneriler

Wiseplay’de IPTV nasıl kurulur?

Wiseplay’de IPTV nasıl kurulur?

 Bu eğitimde, Wiseplay’e nasıl M3U URL’si ekleyeceğinizi göstereceğiz. Bu ücretsiz bir çok platformlu multimedya oynatıcıdır. Birçok video formatı ve oynatma listesi ile uyumludur. Basit arayüzü sayesinde yerel videoların yanı sıra uzak sunucularda barındırılan videoları oynatmak çok kolaydır.

Video formatı uyumlu olduğu sürece, DNLA veya Chromecast kullanarak bir mobil cihazdan TV’ye içerik yayınlamak mümkündür. Aynı ağda uyumlu cihazlar olduğunda simgeler otomatik olarak gösterilir. Chromecast’te IPTV nasıl kullanılır?

Bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wiseplay&hl=en_US

Bir URL’den bir liste nasıl eklenir

Aşama 1: M3U URL’si kullanarak bir oynatma listesi eklemek için ekranınızın sağ alt köşesindeki pembe daireyi seçin ve “URL’den Liste Ekle” ve M3U URL’nizi yapıştırın“.

Adım 2: Dosyanızı içe aktardıktan sonra M3U URL’sieklediğiniz oynatma listesini seçin. M3U listesi nedir?

Aşama 3: Burada her gruba göre kanalları seçebileceksiniz.

Wiseplay’in Özellikleri

  • Video Listeleri W3u ve m3u formatındaki video listelerini, bir bağlantı kullanarak veya bir QR kodu tarayarak doğrudan bir dosyadan yükleyebilirsiniz.
  • Döküm Chromecast cihazlarını veya DLNA’yı kullanarak Wiseplay ile uyumlu içeriği TV’nize gönderin.
  • Android TV TV ve AndroidTV cihazlarına göre tasarlanmış ve uyarlanmış sürüm.
  • VR Oyuncu Videolarınızı 3D veya Sanal Gerçeklik formatında oynatın, çok basit, galerinizden bir video seçin veya bir bağlantı kullanın ve VR gözlüğünüzü bağlayın. Ek olarak, biz
  • VR’de her türlü videoyu izlemek için bir Sinema Modu ekledik.

Bu makaleyle ilgili görüş ve geri bildirimlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum Gönder