Öneriler

SS IPTV üzerinden Smart TV’de IPTV nasıl kurulur?

SS IPTV üzerinden Smart TV’de IPTV nasıl kurulur?

 SS IPTV, yerel ağda veya internet üzerinden medya akışı için ücretsiz, çok amaçlı bir oynatıcıdır. Uygulama, yüzlerce IPTV operatörünün hizmetleriyle uyumludur. Kullanıcının kendi IPTV çalma listeleri de desteklenmektedir. Smart IPTV App (SIPTV) ile Smart TV’de IPTV nasıl kurulur?

Bu uygulama, üzerinde IPTV kanalları akışı için kullanılabilir LGSamsungPhilipsve Sony TV setleri, kurulum yöntemleri aşağıda açıklanmıştır. İnternet akışı nedir?

LG: SS IPTV, herhangi bir ülkede bu platformda resmi LG Smart World’den kurulabilir.

Samsung: Uygulama, D serisi ve üzeri modellerde çalışır. SS IPTV, herhangi bir ülkede bu platformda resmi Samsung Smart Hub’dan kurulabilir.

Philips: Uygulamayı başlatmak için TV’nin tarayıcı adres çubuğuna app.ss-iptv.com girin.

Sony: Uygulama, Sony Smart TV’de beta testinde olduğundan, bazı işlevlerin veya tüm uygulamanın çalışması garanti edilmez. Uygulama, 2013 ve üzeri TV’lerden başlayarak Sony Smart TV’de kullanılabilir.

SS IPTV’ye IPTV kanalları nasıl eklenir

Aşama 1: Kullanıcı oynatma listesini yüklemek için “AyarlarAna ekranın ” düğmesine basın.

Adım 2: Çalma listenizi yüklemek için iki yöntem vardır.

  1. Bağlantı ile yükleme (harici oynatma listeleri)
  2. Kalıcı olmayan erişim koduyla yükleme (dahili oynatma listeleri)

Kullanıcının herhangi bir sayıda harici oynatma listesi ve canlı kanalları ve VoD akışları (filmler) içeren yalnızca bir dahili oynatma listesi olabilir.

Bağlantıya göre oynatma listesi yüklemek için içerik uygulamanın ayarları bölümünde, seçin Harici oynatma listeleri alt bölüm ve tıklayın Ekle Ekranın altındaki düğmesine basın. İstediğiniz çalma listesinin başlığını ve çalma listenizin bağlantısını ilgili alanlara girin ve Kayıt etmek buton. Oynatma listesi, Ana Ekranda ayrı bir kutucuk aracılığıyla kullanılabilir olacaktır.

Aşama 3: Kalıcı olmayan kod içeren bir oynatma listesi yüklemek için Genel uygulama ayarlarının alt bölümünü seçin ve kodu al buton. Kalıcı olmayan kod yalnızca 24 saat (veya yeni kod oluşturulana kadar) kullanılabilir.

4. Adım: Alınan kodu bu URL’ye girin http://ss-iptv.com/users/playlist ve bas Cihaz ekle buton.

Adım 5: Bağlantı kurulduğunda PC’nizdeki oynatma listesi dosyasını seçin ve düğmesine basarak yükleyin. Kayıt etmek buton. Dahili çalma listesi, kutucuk aracılığıyla kullanılabilir olacaktır çalma listem Ana Ekranda.

Yeni yüklenen dahili çalma listesi eskisinin yerini alır.

Ana Özellikler

  • Ortak operatörlerin içeriğine basit erişim
  • En yaygın formatların oynatma listesini kullanma: m3u, xspf, ASX, pls
  • Ebeveyn Denetimleri
  • Kanalların istenilen zamanda otomatik olarak değiştirilmesi için TV Rehberindeki zaman işaretleri.
  • Esnek görünüm ayarı

Yorum Gönder