Öneriler

Kodi’nin Artıları ve Eksileri Nelerdir?

Kodi’nin Artıları ve Eksileri Nelerdir?

 Eklenti yükleme yeteneği, müşterinin arayüzünü özelleştiren çok sayıda eklenti yükleyebildiği Kodi’nin muhtemelen en büyüleyici özelliğidir. Açık kaynak özelliği, kullanıcıların kendi favori eklentilerini oluşturmalarını sağlar.

bir düşünebilirsin kodi Addon, ana uygulamanın işlevselliğini artıran bir temel uygulama olarak. Aslında bu medya merkezi uygulamasını en iyi çevrimiçi akış platformuna dönüştürecek Kodi’nin içine bağlanabilecek binlerce eklenti var.

Buna göre, kullanıcıların korsan içerik akışı yapabileceği çok sayıda yetkisiz eklenti var.

Kodi ücretsiz bir uygulama olduğundan, onu Amazon Fire TV, Raspberry Pi, PC vb. gibi çeşitli medya kutularına yükleyebilirsiniz. Ancak Kodi’nin ana dezavantajı, Kodicontent akışının arayüzünün yanı sıra oldukça zor olmasıdır. Plex gibi diğer uygulamalara kıyasla kullanıcı dostu değil. Kodi eklentisi nedir?

Avantajlar

Kodi, klavye ve fare olmadan çalışmak üzere yaratılmıştır.
Tüm sanatçı/albüm/şarkı seçiminizi Kodi’de belirli bir yerde bulacaksınız ve bir dizi filtrede gezinme seçeneğine sahip olacaksınız: Sanatçılar, Türler, Albümler ve çok daha fazlası.

Kodi ile, aşağıdakiler gibi bir dizi fiziksel uzaktan kumanda kullanabilirsiniz: MCE ve uyumveya Android veya Apple cihazınızda Yatse (Android) veya Kodi Remote (elma). Ancak klavyeyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kodi, diğer uzaktan kumanda türlerini kullanma olanağına sahiptir. Kodi’yi akıllı telefon veya tablet (XBMC) ile uzaktan kontrol edin?

Kodi, sanatçıların çok sayıda görüntüsü ile çok doğal bir arayüz sunar ve albüm kapakları, resim veritabanından ve Yayın Yılı, Tür, plak şirketi ve veritabanlarından sağlanan diğer bilgiler gibi sanatçılar / albümler hakkında birçok bilgi sağlar. bazı kaplamalar, şarkı sözlerini ekranda görebilirsiniz. Her cildin bazı özellikleri vardır ve zevkinize bağlıdır. Kodi’de IPTV nasıl kurulur?

Dezavantajlar

Uyarı: Kodi Eklentileri (Özellikle Kodi Stalker), IPTV izlemek için Resmi bir uygulama değildir, Hacker’lar bu uygulamayı IPTV hat ayrıntılarını çalmak için kullanır.

Şarkı dosyalarınızdaki etiketler hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, şarkılarınızı çalmak için Kodi’nin tüm avantajlarından yararlanmak için çok çalışmanız olacaktır. çünkü Kodi’nin kitaplığınızı oluşturmak için bu etiketlere ihtiyacı var. şarkı dosyalarınızda yanlış etiketler varsa, Kodi şarkı dosyanızı koleksiyonun içinde yanlış yere ekler.

HDTV’mde ve gösterdiğimiz uzaktan kumandada şarkılarımı dinlemek için Kodi kullanmanın herhangi bir dezavantajını görmüyoruz. Tek sorun etiketler çünkü çok iş ama bir kere yapmanız yeterli.

Yorum Gönder