Öneriler

Kodi eklentisi nedir?

Kodi eklentisi nedir?

bir düşünebilirsin kodi Addon, ana uygulamanın işlevselliğini artıran bir temel uygulama olarak. Aslında bu medya merkezi uygulamasını en iyi çevrimiçi hale getirecek Kodi’nin içine bağlanabilecek binlerce eklenti var. yayın Akışı platform.

Kodi, eklentilerin bir listesini sunar. resmi depo ancak İnternet’te farklı kaynaklardan erişilebilen binlerce ekstra eklenti var. KODI’de IPTV nasıl kurulur?

Yaygın olarak kullanılan bazı Kodi eklentileri, filmlere, televizyon şovlarına, canlı TV yayınlarına ve canlı spor etkinliklerine erişim sağlar. Bu eklentiler, medya içeriği için İnternet’i keşfetmek ve Kodi’nizdeki video veya ses akışlarına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Kodi eklentileri sürekli olarak gelişiyor, modernleşiyor ve üretiliyor. Bu nedenle, Kodi cihazınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her tür özel eklenti için interneti sık sık araştırdığınızdan emin olun. Eklentiler, Kodi programını yükleyebilen herhangi bir platform için açıktır.

Kodi eklentileri normalde bir .zip biçimindedir ve Kodi içindeki ayarlar sekmesinin altındaki eklentiler bölümünü kullanarak çok az çalışma ile bağlanabilir.

Kodi Deposu

kodi depo veya “depo”, farklı bölümlere ayrılmış çeşitli Kodi eklentilerini içeren bir özelliktir. Ayrıca, tümü size tek bir yerde hizmet edebilecek birden fazla eklenti içeren bir Kodi deposu da kurabilirsiniz. Daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz:

https://kodi.tv/addons

Bir depo ile, yepyeni veya daha büyük bir sürüm yayınlandığında eklentiler sürekli olarak güncellenir. Kodi depoları ek olarak farklı eklentiler gibi kurulur. .zip içindeki dosya Kodi ayarları bölümü.

Kodi’de Sihirbaz nedir?

Bir Kodi Sihirbazı normalde Kodi’nize yüklemek için seçebileceğiniz çeşitli özelliklerin bir listesini ekler. Bir sihirbaz, arabelleğe alma sorunlarına ve diğer sorunlara yardımcı olabilecek bazı yararlı araçlar da ekleyebilir.

Eklentiler ve depolar gibi daha önce açıklanan her şeyin düzenli olarak bir sihirbazda karıştırıldığını fark edeceksiniz. Kodi Sihirbazları, Kodi ayarları bölümünde bir .zip dosyası olarak da oluşturulabilir.

ARES Sihirbazı

ARES sihirbazı, IPTV akışlarını izlerken arabelleğe alma sorunlarını azaltmanın yanı sıra bakım yapmak, Kodi’nizi geri almak ve Kodi’nizde fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak için ihtiyacınız olan araçları sağlayan bir Kodi eklentisidir.

IPTV Basit İstemci

Bu, doğrudan Kodi uygulamanızda IPTV kanalları ve EPG almak için temel bir PVR Eklentisidir. IPTV Basit PVR İstemci, Kodi IPTV m3u listesini, çok noktaya yayın/tek noktaya yayın kaynakları için Canlı TV akışını destekler ve hatta Radyo kanallarını ve EPG’yi dinlemenize izin verir.

Çözüm

Tüm bu harika Kodi eklentileriyle TV izlemek asla eskisi gibi olmayacak. Bu harika Kodi IPTV eklentileri, deneyiminizi daha önce hiç olmadığı kadar geliştirecek.

Yorum Gönder